Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
optymalny.jpg


Każdy system udojowy powinien być tak zaprojektowany by spełnić swoje optymalne funkcje, i w którym:

1) zapewniony będzie szybki i pełny dój,
2) zminimalizowane zostaną czynniki stresogenne wymienia,
3) możliwość namnażania bakterii zostanie do minimum ograniczona.


Nasi technicy są tak szkoleni, że mogą dokonać każdej oceny w każdym miejscu oraz sformułować pakiet indywidualnych zaleceń dla każdego systemu - nawet nieoczekiwanych dla każdego producenta mleka. Zapytajcie Waszego sprzedawcę o optymalne parametry doju oraz o zestaw niezbędnych do przeprowadzenia w Waszym gospodarstwie testów kontrolnych.

Optymalizator (TM)


Optymalne ustawienia Waszych urządzeń mleczarskich wymagają szczególnego stanu równowagi. Liczba pulsów i ich stosunek, parametry podciśnienia a także kształt gum strzykowych są tymi elementami, które muszą ze sobą współpracować tak aby uzyskać całościowy, optymalny efekt.  Prosta zmiana kształtu gumy strzykowej może w tym stanie równowagi nastąpić i nie ucierpi na tym stan zdrowia wymienia. Nasi technicy dysponują wiedzą i oprzyrządowaniem, które pozwalają na ocene każdego aktualnego stanu parametrów i w razie potrzeby dopasują je tak aby dój stał się rzeczywiście optymalnym.

Sprawdzenie hali udojowej i szkolenie dojarza


W procesie doju dojarz jest ludzkim jego elementem, tak samo ważnym jak i urządzenia. To jest podstawą tego, że nasi Sales Consultants współpracują także z dojarzami - szczególnie nad w pełni wydajnymi, rutynowymi czynnościami. Wnoszą oni wiedzę fachową jak również elementy szkoleniowe dla Waszego personelu.

ISO System ocen


Jest potrzeba dokonania międzynarodowych uzgodnień wielkości systemów udojowych tak aby posiadać wiedzę czy Wasz system odpowiada parametrom montażu i wydajności. W związku z tym zadzwoń proszę do techników z   GEA Farm Technologies a dokonają oni, według norm ISO,  oceny Waszego systemu, bez względu na to czy jest to system wyprodukowany przez GEA Farm Technologies czy przez innego producenta.