Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
dostawadoklienta.jpg

Nasze produkty i zakres usług będą Wam bezpośrednio przez nas dostarczone. Sales Consultan'ci z GEA Farm Technologies odwiedzają regularnie klientów na całym świecie. Dostarczają oni produkty, pomagają przy inwentaryazacji gospodarstwa i ustalają, który produkt w jakim momencie jest potrzebny. Dokonują oni analiz pracy schładzalników, odpowiadają na pytania i dostarczają Newsletter'y GEA dotyczące jakości mleka z zestawem praktycznych informacji dotyczących mleczności bydła.


Program rutynowych czynności jest przez GEA Farm Technologies tak ustalony, że produkty zapewniają osiągnięcie zaplanowanych celów.  Nasz Sales Consultant będzie się o Wasze potrzeby tak troszczył aby GEA Farm Technologies mogła je zaspokoić. W zależności od parametrów Waszego gospodarstwa - wielkości, położenia, charakteru działalności itd., nasz konsultant dostarczy produkty w ilościach i na sposób Wam najbardziej dogodny. Możecie nam w tej materii w pełni zaufać.

Możecie być pewni rzetelności naszego konsultanta i jeśli go upoważnicie to będzie on mógł dokonać analizy schładzalnika, skorygować wszelkie dane i parametry pracy a dane o Waszych - naszych klientów, parametrach zasilą bazę danych i publikowane będą dla Was jako Newsletter'y aby pomóc Wam, obniżając sukcesywnie koszty, podnosić efektywność Waszego gospodarstwa.