Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AutoRotor_40_Magnum_tcm177-82266.jpg.png

Opatentowany w świecie – nasz produkt klasy Premium !

Skonstruowaliśmy nasz AutoRotor Magnum 40 odpowiednio do życzeń klientów i ich doświadczeń eksploatacyjnych tak aby produkcja najwyższej jakości mleka była efektywniejszą i lżejszą. W świecie trudno określić liczbę krów mlecznych, dojarzy i zarządców stad, którym to urządzenie służy. Dlaczego? Dlatego, że optymalne obsadzenie zwierzętami i prosta obsługa są w AutoRotor Magnum 40 wyjątkowe. Są przy tym różne typy urządzeń z ilością stanowisk udojowych do 40 włącznie. AutoRotor Magnum 40-F zawiera w sobie także dodatkowe stanowiska paszowe i jest dostarczany w standardowych modułach technologicznych od 16 do 40 stanowisk udojowych.


Lekka praca dla dojarza
Dzięki krótkim odcinkom międzystanowiskowym i optymalnie ustawionemu kątowi 40 stopni może dojarz w procesie doju obsłużyć w ciągu godziny, bez problemów, ponad 100 krów.  Przy tym może on zwierzęta dobrze obserwować.  Inne zalety jak łatwy nadzór nad urządzeniem, prosty proces mycia a także wygodne wyjście z kanału obsługowego, ułatwiają pracę w znaczący sposób.

Najwyższy komfort zwierząt
Na zwierzęta czeka przyjazne stanowisko udojowe. Także nowo skonstruowany, okrągły rozdzielacz stanowisk sprawia, że krowom łatwiej jest do nich wejść.  GEA Farm Technologies zrezygnowała z wielu ruchomych elementów czego pozytywnym rezultatem jest znaczący spadek kontuzji i zranień zwierząt.

Założenia konstrukcyjne i technika
Wiele do życzenia pozostawia jeszcze konstrukcja karuzeli AutoRotor: standard wymagań konstrukcyjnych sprawił, że we wszystkich konstrukcjach karuzeli czy "Rybiej ości" zastosowano orurowanie stalowe z rur 2 calowych. Technika stanowisk udojowych jest zintegrowana w formule wytrzymałych rur ze stali wysokiej jakości obrabianych galwanicznie. Techniczne wyposażenie w AutoRotor Magnum 40 z pełnowartościową stymulacją, przyjazną wymieniu techniką udojową oraz automatycznym zdejmowaniem aparatu udojowego prowadzi do najwyższej wydajności mlecznej przy jednoczesnym, niskim obciążeniu pracą samego dojarza. W taki sposób osiąga się założony cel - udój większej ilości krów w jak najkrótszym czasie.   

Metatron 21 oraz  DairyPlan: nowy system zarządzania stadem ( DairyManagementSystem 21) wspomaga dojarza i zarządcę stada przy codziennej pracy. Metatron steruje i nadzoruje przebiegiem doju. Obchodzenie się ze zwierzęciem może odbywać się bezpośrednio szybciej a dzięki DairyPlan może być ono indywidualnie rejestrowane i przeanalizowane.

Przemyślana technologia – prosty nadzór i serwis
Nowoczesne napędy elektryczny lub hydrauliczny pozwalają na delikatny start i spokojny bieg. Łączy on w sobie szczególną niezawodność przy długiej żywotności. Pozostałe zalety: wysoki komfort serwisu i nadzoru przy efektywnym zużyciu energii.
Wasze korzyści w jednym zdaniu:

  • Wszystkie przewody i węże znajdują się poniżej platformy. W ten sposób technika jest bezpieczna i czysta.
  • Otwarte powierzchnie stanowiskowe ułatwiają serwis i procesy mycia.
  • Nowy system napędu TwinDrive (napęd hydrauliczny) jest jeszcze silniejszy i bardziej komfortowy w obsłudze.
  • Wylewana platforma stanowiskowa wykonana z wytrzymałego i trudnościeralnego betonu umożliwia krowie utrzymanie stabilnej pozycji, jest trwała i higieniczna.
  • W strefie wejścia zwierząt znajduje się system identyfikacji zwierząt.
  • Ukształtowanie miejsca jest dla zwierząt ergonomicznym i uwzględniającym wymogi pracy obsługujacego je dojarza.