Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
AutoRotor_Magnum_90_178_tcm177-82269.jpg.png

Szczupła technika - więcej miejsca i komfortu !

Dzięki GEA Farm Technologies  AutoRotor znany jest  w świecie jako synonim dojarni karuzelowych.  Jako wiodący na rynku w tym segmencie ustaliliśmy w konstrukcji  AutoRotor Magnum 90 priorytet najwyższego komfortu dla człowieka i zwierzęcia jak i dla samego procesu doju. Jest przy tym ważnym, że zachowujecie zawsze pełną obserwację pola doju a także ruchu zwierząt w obu obszarach - wejścia i wyjścia.


Krótkie odcinki dróg dla człowieka i zwierzęcia  – więcej swobody w obsadzie zwierząt
Dzięki przyjaznemu, otwartemu kształtowi stanowisk udojowych i zaokrąglonym elementom zabudowy zwierzęta wchodzą na platformę i opuszczają ją chętnie i w sposób ciągły. Wszystkie obiegi są przy najwyższych, godzinowych wydajnościach zajęte ale i wolne od zakłóceń w ruchu. Urządzenie jest zaopatrzone w najnowocześniejszą technikę, ergonomicznie i optycznie zoptymalizowaną strefę obsługową.

PosiControl: doświadczcie rewolucyjnej funkcji ramienia udojowego.
Ramię udojowe wspomaga procesy osadzania aparatu udojowego a przez to proces doju. PosiControl ustawia w najbardziej dla dojarza dogodnej pozycji aparat udojowy. W ten sposób oszczędzacie cenny czas, unikacie obciążenia ciężarem samego aparatu i zmęczenia tym spowodowanego. Podczas doju PosiControl, przy pomocy specjalnego pasa, podtrzymuje aparat udojowy na wymieniu we właściwym położeniu. Po doju PosiControl ściąga aparat z wymienia szybko lecz łagodnie i transportuje go bezpiecznie do strefy mycia znajdującej się poniżej platformy. Uwolnione od aparatu zwierzę może spokojnie opuścić stanowisko udojowe.

Przemyślana technologia – prosty nadzór i serwis
Wydajne silniki hydrauliczne oraz rolki zapewniają delikatny najazd i bezszelestny ruch przy jednoczesnej niezawodności i długiej żywotności urządzenia.