Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
MIX_FEEDER_178_tcm177-93762.jpg.png

Inteligentne żywienie aby zachęcić krowy do jedzenia !

Pozwólcie sobie w przyszłości odjąć ważny element pracy:  Oferowany przez GEA MixFeeder jest w pełni zautomatyzowanym pojazdem żywieniowym, który można ustawić w ganku oborowym i zaufać jego funkcjonowaniu przez całą dobę. Spełnia on wszystkie zadania w zakresie żywienia, które można przez cały czas obserwować.

Receptury dla wygody
Bez względu na to czy chodzi o krowy mleczne, jałówki czy krowy zasuszone - sterowany komputerem MixFeeder wjeżdża do magazynu składników paszowych i zestawia wagowe dawki pokarmowe. Po wymieszaniu następuje przygotowanie pasz według zaprogramowanych stref stołów paszowych. W tak przyjemny i łatwy sposób doprowadzicie Wasze zwierzęta do wzmożonego apetytu !

b_200_200_16777215_00_images_zywienie_MIX_FEEDER_372px_tcm177-93759.jpg.pngZwierzęta go akceptują !
MixFeeder jest wśród zwierząt mile widziany. Bezgłośne ważenie, mieszanie i wykładanie wymaga w oborze specyficznego klimatu - bez stresu i zbędnych napięć. Przyślijcie do skarmiania pojazd żywieniowy w dowolnej porze i jak często chcecie ! Częste wizyty w oborze uwolnią Was i Wasz personel od czasochłonnych czynności, zadbają o spokój przy zadawaniu pasz i zapobiegną przekarmieniu zwierząt.

Aż osiągniecie na wskroś wysoką wydajność mleczną

Zwierzęta cenią sobie czystość by móc jeść prosto z ziemi.  Poruszający się na szynie MixFeeder załatwia wykładanie paszy w sposób płynny. Brud pochodzący z kół pojazdów naziemnych, zanieczyszczający paszę, należy już do przeszłości. Oznacza to czystą karmę prowadzącą do na wskroś wysokiej wydajności mlecznej.


 

 

 

 

 

MixFeeder – System "do ugryzienia"

  • zasilany akumulatorem, poruszający się na szynie i sterowany komputerem pojazd paszowy,
  • 4 efektywne energetycznie modele, stosownie do wielkości obory: PLUS, XL, AC, AC XL,
  • oszczędzające miejsce, technologiczne zintegrowanie pozwalające na zastosowanie do stołów paszowych o szerokości > 2m,
  • czysta, świeża pasza to zdrowe i wydajne zwierzęta,
  • efektywne, kompleksowe rozwiązania dla gospodarstw zorientowanych na przyszłościowy rozwój,
  • inteligentny i oszczędzający czas system oferowany przez Waszego partnera -  GEA Farm Technologies.

b_200_200_16777215_00_images_zywienie_1.jpg