Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
FreeStall-Feeder_178x100px_tcm177-93459.jpg


Wraz ze zoptymalizowanym zaopatrzeniem w paszę do wysokojakościowego mleka

Optymalizowanie podstawowego żywienia, wzrost wydajności, długotrwały przyrost stada czy tez inne aspekty produkcji mleka - które z idei przy temacie żywienia TMR ujrzą światło dzienne - Free Stall Feeder przynosi wyobrażenia bezpośrednio przy stole paszowym.


Wraz z dowolnym wykładaniem paszy poruszający się na szynie pojazd paszowy niezawodnie i przez całą dobę uzupełni jej zapas. Zaoszczędzi to Wam czas i nakład pracy. Nie wymaga on wiele miejsca co skutkuje obniżeniem kosztów przy budowie obory i jej wewnętrznego uzbrojenia. Dajcie swoim planom upust czasu, a Free Stall Feeder wesprze Was na drodze do uzyskania wysokojakościowego mleka !

b_200_200_16777215_00_images_zywienie_Free_Stall_Feeder_372_tcm177-94146.jpg.pngPostawcie zaopatrzenie w paszę w kojcu na własnych nogach

Dodatki energetyczne optymalizujące żywienie stada dostarcza bezpośrednio do mieszalnika urządzenie Free Stall Feeder. W zaprogramowannym procesie, cicho i z niesłychaną precyzją rozdziela je on jednostronnie na stół paszowy dzięki poprzecznemu systemowi zadawania. Sterujący tym procesem komputer decyduje o tym, która grupa, w jakim momencie otrzymuje TMR.
Zum Dank machen die Tiere reinen Tisch

Wykorzystajcie zalety Free Stall Feeders i strategię żywienia  TMR:  surowce pokarmowe i doprowadzana energia pozwalają na grupowy rozdział i dopasowanie do wydajności i zapobiegają selektywnemu wyborowi karmy. Wielokrotna dystrybucja minimalizuje  straty paszy a także przekarmienie zwierząt. Właściwy klimat w oborze ukazuje się w postaci dobrze opróznionego stołu paszowego. Automatyczny rozdział paszy jest gwarancją zdrowych i wydajnych zwierząt !

Przy wolnym wyborze - odpowiedni wolumen ilościowy pasz dla wielkości Waszego stada

Free Stall Feeder jest dostępny w trzech wielkościach. Wraz z modelami M1600, M2000 i M3000 dobierzecie właściwy dla Waszego zakładu, wielkości stada wolumen.
Wasze korzyści w jednym zdaniu

   

 

 

  • grupowe, stosowne do potrzeb żywienie
  • polepszony pobór paszy i wartościowanie poprzez częstszy rozdział
  • minimalny nakład pracy przy napełnianiu mieszalnika pasz
  • wymaga mniej miejsca, szerokości stołu paszowego co pozwala na jej zredukowanie do 2 metrów
  • bezpieczny system zagwarantowany wieloletnim doświadczeniem GEA Farm Technologies

 

b_200_200_16777215_00_images_zywienie_Free_Stall_Feeder_Data_tcm177-93267.jpg