Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
MVM_178_tcm177-94797.jpg

Witajcie w kuchni przysmaków GEA !
Kto myśli o przyrządzaniu jadła ten jest bardzo blisko - słuzy temu nasz mieszalnik pionowy, zautomatyzowane urządzenie dbające o zaopatrzenie w paszę. Z dużą dokładnością miesza on wszystkie składniki dając w efekcie właściwie przygotowaną paszę - źródło zdrowia i wysokiej mleczności Waszych zwierząt.  Teraz zależy już tylko od Was czy mieszalnik ten będziecie napełniać ręcznie czy też za pomocą zintegrowanego z  nim systemu załadunku komponentów. W każdym przypadku mieszalnik ten w istotny sposób odciąży Was w pracy gwarantując właściwe przygotowanie pasz. W tym czasie możecie poświęcić się na przykład któremuś z Waszych hobby !


MVM_2_178_tcm177-94799.jpgNaturalny sposób przygotowania
Duże zdolności mieszalnika MVM polegają na tym, że bez względu na okrągły czy czworokątny kształt bali nie przeszkadza w tym, że są one w nim rozdzielane, rozdrabniane tak aby żywieniowa struktura paszy z siana, kiszonki czy też słomy była należycie zachowana. Dzieje się tak dzięki pionowo ustawionym ślimakom, których specjalna geometria z wieloma krzywymi i pięcioma nożami gwarantuje właściwe rozdrobnienie i intensywne wymieszanie komponentów pasz.  

 

 

 

MVM_4_178_tcm177-94800.jpgW trosce o wysoką przepustowość
Trwała stal szlachetna, właściwie dobrane łożyska wałeczkowe w kąpieli olejowej jak i zabudowane w specjalnej komorze elektronika i hydraulika czynią mieszalnik MVM ekspolatacyjnie trwałym i nie wymagającym szczególnego nadzoru.

 

 

Moduł podnoszenia podnosi wymieszaną paszę umożliwiając jej łatwy wyładunek. Moduł ten jest łatwy do montażu z dopasowaniem do Waszych potrzeb !

Mocne wymieszanie pełną zaletą

b_200_200_16777215_00_images_zywienie_MVM_566px_tcm177-94798.jpg

  • Pojemności według życzenia od 8 do 30 m³
  • Najwyższy stopień rozwiązań technologicznych
  • "Bezzwrotny" wyładunek dzięki elastycznemu systemowi podnoszenia
  • Pierwszorzędna jakość i trwałość rozwiązań technicznych wraz z pełnym doradztwem specjalistów  GEA Farm Technologies