Serwis

Technicy GEA Farm Technologies należą, jeśli chodzi o technologię urządzeń mleczarskich, do najlepszych na świecie. To skutkuje finalnie jakością produkowanego przez Was mleka, stanem zdrowia wymion Waszych krów i stanem Waszego profesjonalnego ducha. Zwróćcie się do Waszego sprzedawcy jeszcze dziś z pytaniem co to jest ServicePlus – nasz program nadzoru produkcji mleka, i jakie korzyści on przynosi.

Regularny nadzór nad pracą urządzeń niesie za sobą oczekiwaną, wysoką jakość mleka,  w którym ilość bakterii utrzymuje się na niskim poziomie – dla przykładu,  nad reżimem wymiany przewodów i elementów gumowych jako potecjalnych nośników bakterii oraz nad oceną skuteczności technicznego aspektu w postaci właściwej technologii ich mycia i dezynfekcji.

W podobny sposób ServicePlus pomaga zapewnić właściwy poziom stanu zdrowia wymion Waszych zwierząt. Co prawda zamknięte elementy pulsatorów nie mają bezpośredniego wpływu na stan zdrowia strzyków ale uszkodzone elementy regulacyjne mogą spowodować niestabilne parametry podciśnienia a to w istotny sposób ma na stan strzyków niemały wpływ. ServicePlus także pomaga zapobiec tym zagrażającym stanowi zdrowia krowich wymion, problemom.

ServicePlus daje Wam większe możliwości kontroli przebiegu doju. Minimalizuje on ilość stanów awaryjnych i dzięki regularnemu nadzorowi możecie założyć spełnienie założonych przez Was celów, zrealizować założony budżet a urządzenia, bez względu na ich wiek, bedą nadal pracować, przy ich pełnej wydajności, bezawaryjnie i przez wiele lat.

Nasi, wysoko wykształceni technicy stosują oryginalne, wyprodukowane przez GEA Farm Technologies, części zamienne które będą wymieniane zawsze według zaleceń producenta.